Location : Home > C > C927U151KYYDBAWL45
C927U151KYYDBAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C927U151KYYDBAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U151KYYDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 250volts 150pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C927U151KYYDBAWL45 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 1244900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C927U151KYYDBAWL45 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 596900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C927U151KYYDBAWL45 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 706900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.