Location : Home > C > C927U151KYYDBAWL20
C927U151KYYDBAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C927U151KYYDBAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U151KYYDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 150pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C927U151KYYDBAWL20 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 1244300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C927U151KYYDBAWL20 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 596300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C927U151KYYDBAWL20 CAP CER 150PF 250V 10 RADIAL 706300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.