Location : Home > C > C921U331KZYDCAWL45
C921U331KZYDCAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C921U331KZYDCAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C921U331KZYDCAWL45 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C921U331KZYDCAWL45 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C921U331KZYDCAWL45 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 1441800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C921U331KZYDCAWL45 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 896500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C921U331KZYDCAWL45 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 806500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.