Location : Home > C > C921U331KZYDBA7317
C921U331KZYDBA7317
Share on FacebookShare on Facebook
C921U331KZYDBA7317 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C921U331KZYDBA7317 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C921U331KZYDBA7317 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 1435600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C921U331KZYDBA7317 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 775600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C921U331KZYDBA7317 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 885600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.