Location : Home > C > C921U222MZWDBAWL40
C921U222MZWDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C921U222MZWDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C921U222MZWDBAWL40 CAP CER 2200PF 300V 20 RADIAL 809300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C921U222MZWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 2200pF 20 Y5U 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com