Location : Home > C > C911U240JUNDBAWL40
C911U240JUNDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C911U240JUNDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C911U240JUNDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 24pF 5 NP0 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C911U240JUNDBAWL40 CAP CER 24PF 250V 5 RADIAL 1238200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C911U240JUNDBAWL40 CAP CER 24PF 250V 5 RADIAL 592900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C911U240JUNDBAWL40 CAP CER 24PF 250V 5 RADIAL 602900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C911U240JUNDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 24pF 5 NP0 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com