Location : Home > C > C911U102MVWDBAWL40
C911U102MVWDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C911U102MVWDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C911U102MVWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 400volts 1000pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C911U102MVWDBAWL40 CAP CER 1000PF 400V 20 RADIAL 993800 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C911U102MVWDBAWL40 CAP CER 1000PF 400V 20 RADIAL 888600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C911U102MVWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 400volts 1000pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C911U102MVWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 400volts 1000pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd