Location : Home > C > C911U102MUWDBA7317
C911U102MUWDBA7317
Share on FacebookShare on Facebook
C911U102MUWDBA7317 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C911U102MUWDBA7317 Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20 Y5U Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C911U102MUWDBA7317 CAP CER 1000PF 250V 20 RADIAL 1438900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C911U102MUWDBA7317 CAP CER 1000PF 250V 20 RADIAL 687700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C911U102MUWDBA7317 Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20 Y5U Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C911U102MUWDBA7317 Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20 Y5U Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd