Location : Home > C > C907U100JYSDBAWL40
C907U100JYSDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C907U100JYSDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C907U100JYSDBAWL40 CAP CER 10PF 250V 5 RADIAL 1425500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C907U100JYSDBAWL40 CAP CER 10PF 250V 5 RADIAL 777500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C907U100JYSDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 10pF 5 SL 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com