Location : Home > C > C901U331KUYDAAWL20
C901U331KUYDAAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C901U331KUYDAAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C901U331KUYDAAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C901U331KUYDAAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C901U331KUYDAAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C901U331KUYDAAWL20 SMD 88550 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C901U331KUYDAAWL20 CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 1510000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited