Location : Home > C > C901U152MZVDBAWL40
C901U152MZVDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C901U152MZVDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C901U152MZVDBAWL40 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 1316400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C901U152MZVDBAWL40 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 687400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C901U152MZVDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com