Location : Home > C > C850X1100YML
C850X1100YML
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95R227M6R3LZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2824
T95R227M6R3LZAL IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95R227M6R3LZAL NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R227M6R3LZAL Vishay Sprague 1355500 15+ CAP TANT 220UF 6.3V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
293D106X0016B2TE3 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 16V 20% 1411
293D106X0016B2TE3 IC 38050 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TR3D336K020C0200 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
TR3D336K020C0200 VISHAY/KEMET/AVX 38875 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PACDN044YB5R Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 5.5VWM 8VC SC705
209-4-1-63-4-9-100 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
209-4-1-63-4-9-100 Sensata Technologies/Airpax 138550 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC RENXIM Electronics Co.,Ltd.
209-4-1-63-4-9-100 Sensata Technologies/Airpax 138550 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
209-4-1-63-4-9-100 Sensata Technologies/Airpax 139990 NEW RoHS CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC FindCores Electronics Co.,Ltd.
209-4-1-63-4-9-100 Sensata Technologies/Airpax 57639 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9913030003 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 300MA 480VAC 65VDC