Location : Home > C > C4SMT-BJS-CS14Q4T2
C4SMT-BJS-CS14Q4T2
Share on FacebookShare on Facebook
C4SMT-BJS-CS14Q4T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C4SMT-BJS-CS14Q4T2 LED 4MM OVAL BLUE 470NM RADIAL 16000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-776262-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.157" (4.00mm) Panel Mount, Through Hole Gold-Palladium
1-776262-2 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-776262-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-776262-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 14POS VERT GOLD NAT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com