Location : Home > C > C48-10R22-55S9-106
C48-10R22-55S9-106
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BRF.3K.200.EAN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN CAP FOR 3K-3E RCPT
SG3108E32-31P Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 31C 31#16 PIN PLUG
LJT06RE-25-61P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 61C 61#20 PIN PLUG
GTC06A24-22P-LC-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 4C 4#8 PIN PLUG
1969729-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0395338011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
450-80-204-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-204-00-013101 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-204-00-013101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
450-80-204-00-013101 Preci-Dip 297410 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1612803-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
1612803-1 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ 025/090 SER 26POS PLUG ASSY KE Unitronix Electronics Limited
1612803-1 TE Connectivity AMP Connectors 287910 2016+ 025/090 SER 26POS PLUG ASSY KE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL163250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTVL163250 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL163250 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL163250 On Shore Technology Inc. 157730 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1546965-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2098242-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings ASSY, CAP, 6POS, AS16, VO, KEYC,
2098242-3 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ ASSY CAP 6POS AS16 VO KEYC Unitronix Electronics Limited
2098242-3 TE Connectivity AMP Connectors 287770 2016+ ASSY CAP 6POS AS16 VO KEYC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
01-0600-11 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430601-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395300209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)