Location : Home > C > C4532C0G2J223K320KA
C4532C0G2J223K320KA
Share on FacebookShare on Facebook
C4532C0G2J223K320KA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C4532C0G2J223K320KA CAP CER 0.022UF 630V NP0 1812 178000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-1193331-7 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR
170-03093 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" FR BRAIDEDED SLEEVING