Location : Home > C > C4076A.12.10
C4076A.12.10
Share on FacebookShare on Facebook
C4076A.12.10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CPE-200 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 12V 23.8MM CHASSIS
CPE-200 CUI Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
CPE-200 CUI Inc 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 3.1KHZ W/WIRE Power Agency Co.,Ltd
CPE-200 CUI Inc 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 3.1KHZ W/WIRE Futune Electronics Co.Limitd