Location : Home > C > C379X030YST-P
C379X030YST-P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
583-G411-K1M1-A1S0TN-20A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 20A 200VAC 28VDC
583-G411-K1M1-A1S0TN-20A E-T-A 83000 n/a CIR BRKR THRM 20A PUSH-PULL Hongkong Inductors Limited
IMLHK121-2REG4-32880-4 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IULHK11-32907-4 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
3120-F311-P7T1-W02D-12A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
KLDR.400T Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 400MA 600VAC/300VDC
150E1C5.5W Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 150A 5.5KVAC NONSTD
FCU-2 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE TRON DUAL-ELEMENT
0031.2560 Circuit Protection Fuseholders FUSE HLDR CARTRIDGE 600V 30A PCB
0034.4917 Circuit Protection Fuses FUSE 630MA 125VAC RADIAL