Location : Home > C > C340C225K5R5CA
C340C225K5R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C340C225K5R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C340C225K5R5CA N/A 84000 KEMET 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
C340C225K5R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 50volts 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-75-A-D-M12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Absolute Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-500-A-AD-P-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
SFH 9202-Z Sensors, Transducers Optical Sensors - Reflective - Analog Output Reflective Optical Sensor 0.197" (5mm) 6-SMD