Location : Home > C > C340C104K2R5CA
C340C104K2R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C340C104K2R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C340C104K2R5CA CAP CER 0.1UF 200V 10 RADIAL 899100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C340C104K2R5CA CAP CER 0.1UF 200V 10 RADIAL 1437100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C340C104K2R5CA CAP CER 0.1UF 200V 10 RADIAL 1437100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C340C104K2R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.1uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com