Location : Home > C > C3392-8.064
C3392-8.064
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-8.064 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-8.064 OSC 8.0640 MHZ 3.3V +/-50PPM SMD 8000 Crystek Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3392-8.064 OSC XO 8.064MHZ HCMOS SMD 57639 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com