Location : Home > C > C3392-4.096
C3392-4.096
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-4.096 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-4.096 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3392-4.096 OSC XO 4.096MHZ HCMOS SMD 57639 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ62D2E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 3W DO204AL
3EZ62D2E3/TR12 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5947BPE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1.5W DO204AL
1N5947BPE3/TR8 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRA4735-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 1W DO214AC
CZRA4735-HF Comchip Technology 140080 NEW RoHS DIODE ZENER 6.2V 1.0W DO-214AC FindCores Electronics Inc.
CZRA4735-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRA4735-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes enkaite Electronics Co., Ltd
CZRA4735-HF IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRF7380TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 80V 3.6A 8-SOIC
IRF7380TRPBF IR 22000 14-15+ SO8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF7380TRPBF IR 45730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF7380TRPBF N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RF 1BV Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 600MA AXIAL
RF 1BV IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RF 1BV NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S4PD-M3/86A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 4A TO277A
S4PD-M3/86A 38506 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
S4PD-M3/86A IC 39132 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
S4PD-M3/86A N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
S4PD-M3/86A STOCK 47070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SPV1002D40TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
SPV1002D40TR 22163 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SPV1002D40TR IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPV1002D40TR NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67263-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
67263-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONTACT CRIMP-ON RECPT 10/30AU EKT Electronics Co., Ltd
0672984091 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1958500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1958500000 Weidmuller 157680 2016+ LMZFL 5/23/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1958500000 Weidmuller 297870 2016+ LMZFL 5/23/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1888610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole