Location : Home > C > C3392-4.096
C3392-4.096
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-4.096 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-4.096 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3392-4.096 OSC XO 4.096MHZ HCMOS SMD 57639 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C3V6W-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 200MW SOT323
BZX84C3V6W-7-F 39474 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C3V6W-7-F IC 39132 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZX84C3V6W-7-F STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CM309E10240000ABJT Crystals and Oscillators Crystals 10.24MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
CM309E10240000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 139510 17+/18+ CRYSTAL 10.24MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
CM309E10240000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 31735 1538+ CRYSTAL 10.24MHZ 18PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CM309E10240000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 57159 2015+ CRYSTAL 10.24MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
CM309E10240000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 78790 2015+ CRYSTAL 10.24MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1628500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 5POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1628500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 5POS 90 ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1628500000 Weidmuller 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1628500000 Weidmuller 298790 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1001300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1001300000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK R/A 4POS 3.5MM BLK Unitronix Electronics Limited
1001300000 Weidmuller 287710 2016+ TERM BLOCK R/A 4POS 3.5MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
726345-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector M6 Stud Circular 4 AWG Crimp
726345-1 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
726345-1 TE Connectivity AMP Connectors 147280 2016+ CONN RING TONGUE 4AWG #6 TIN Unitronix Electronics Limited
726345-1 TE Connectivity AMP Connectors 287310 2016+ CONN RING TONGUE 4AWG #6 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282856-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-282856-4 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282856-4 TE Connectivity AMP Connectors 297470 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 14POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282856-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282856-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 14POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd