Location : Home > C > C3392-49.152
C3392-49.152
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-49.152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-49.152 OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD 57139 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38422-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38422-09-0 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38422-09-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-6811801 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-032-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-032-20-001101 Preci-Dip 146930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-032-20-001101 Preci-Dip 288110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com