Location : Home > C > C3392-12.352
C3392-12.352
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-12.352 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-12.352 OSC XO 12.352MHZ HCMOS SMD 57019 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5954AP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 1.5W DO204AL
1N5954AP/TR12 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZPY91-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 1.3W DO41
ZPY91-TR 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZPY91-TR 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
AOC2800 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 4WLCSP
AOC2800 AOS 1525300 1514+ CSP Unitronix Electronics Limited
AOC2800 AOS 55800 14+ CSP Philchip Electronics Co.,Ltd.
AOC2800 AOS 65000 11+ CSP Philchip Electronics Limited
VS-6ESH01HM3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 6A TO277A
VF30525100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF30525100J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VF30525100J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF30525100J0G NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE243351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE243351A0J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 381 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE243351A0J0G IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE243351A0J0G NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DCC-USBNB-160 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Plug Connector 5 Position Free Hanging (In-Line)
DCC-USBNB-160 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCC-USBNB-160 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902741 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1902741 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1902741 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1902741 Phoenix Contact 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com