Location : Home > C > C3391-8.064
C3391-8.064
Share on FacebookShare on Facebook
C3391-8.064 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3391-8.064 OSC XO 8.064MHZ HCMOS SMD 61935 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRFR11VB-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 200MW 1005
CZRFR11VB-HF Comchip Technology 139810 NEW RoHS DIODE ZENER 11V 200MW 1005 FindCores Electronics Inc.
CZRFR11VB-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.2W VR=11V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRFR11VB-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.2W VR=11V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRFR11VB-HF IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C75-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 200MW SOD323
BZX384C75-E3-08 IC 39080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C75-E3-08 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFIZ24E Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 14A TO220FP
IRFIZ24E NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STPS745G-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 7.5A D2PAK
STPS745G-TR 39524 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
STPS745G-TR ST 20000 11-12+ D2PAK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS745G-TR ST 20000 2016+ D2PAK IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TS12715A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS12715A00J0G Amphenol FCI 157880 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS12715A00J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS12715A00J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395377004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1578200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1578200000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1578200000 Weidmuller 157250 2016+ CONN FEMALE PLUG 2POS ORG Unitronix Electronics Limited
1578200000 Weidmuller 298850 2016+ CONN FEMALE PLUG 2POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1862852 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1862852 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1862852 Electronics 26750 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1862852 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1803633 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1803633 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com