Location : Home > C > C3391-6.176
C3391-6.176
Share on FacebookShare on Facebook
C3391-6.176 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3391-6.176 OSC 6.1760 MHZ 3.3V +/-25PPM SMD 8000 Crystek Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3391-6.176 OSC XO 6.176MHZ HCMOS SMD 62235 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited