Location : Home > C > C3391-24.000
C3391-24.000
Share on FacebookShare on Facebook
C3391-24.000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3391-24.000 stander package 38100 CRYSTEK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3391-24.000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 61925 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ130D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 3W DO204AL
3EZ130D2/TR8 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZM5225B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 500MW SOD80
TZM5225B-GS18 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZM5225B-GS18 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZM5225B-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FESE8GT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
FESE8GT-E3/45 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESE8GT-E3/45 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UF3004-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
UF3004-T 645412 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UF3004-T 16454 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
UF3004-T DIODES 10000 2013+ 3.0A ULTRA-FAST RECTIFIER WLParts Electronics ltd
SDURB860TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V D2PAK
R9G20211ASOO Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC R9G 1100A 200V
R9G20211ASOO IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R9G20211ASOO NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20211ASOO Powerex Inc 2950 13+ ROHS Powerex Inc DIODE FAST REC R9G 1100A 200V erin@millionsunshine.com HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
VD18315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VD18315000J0G Amphenol FCI 157270 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VD18315000J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VD18315000J0G NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-552678-7 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-552678-7 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-552678-7 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1668690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1668690000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1668690000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 28POS OR Unitronix Electronics Limited
1668690000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 28POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1668690000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 28POS OR EKT Electronics Co., Ltd
999337 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole