Location : Home > C > C3390-12.352
C3390-12.352
Share on FacebookShare on Facebook
C3390-12.352 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3390-12.352 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3390-12.352 OSC XO 12.352MHZ HCMOS SMD 57399 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5238BS-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.7V 200MW SOD323
MMSZ5238BS-7 40346 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ5238BS-7 Distributor 214310 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMSZ5238BS-7 STOCK 43750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MMSZ5238BS-7 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CB50420307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB50420307 654879 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CB50420307 33456 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CB50420307 IC 39750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVD063152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVD063152 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVD063152 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVD063152 On Shore Technology Inc. 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
20020109-H241A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
20020109-H241A01LF Amphenol FCI 147340 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020109-H241A01LF Amphenol FCI 288970 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020109-H241A01LF IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V711025100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V711025100J0G Amphenol FCI 157130 2016+ 762 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V711025100J0G IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V711025100J0G NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V713015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
V713015000J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 762 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V713015000J0G IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V713015000J0G NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ15120000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OQ15120000J0G Amphenol FCI 156940 2016+ 350 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ15120000J0G IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15120000J0G NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB350-TE22 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
A-TB350-TE22 Assmann WSW Components 147390 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-TE22 IC 40990 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-TE22 NEW 88850 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-32.000MHZ-ZK-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 32MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
ASTMHTA-24.000MHZ-ZK-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1546216-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1546216-3 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546216-3 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546216-3 TE Connectivity AMP Connectors 287750 2016+ CONN TERM BLOCK 3POS PCB MOUNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0291-0-15-01-16-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) No Tail Press-Fit, Hex