Location : Home > C > C3390-12.352
C3390-12.352
Share on FacebookShare on Facebook
C3390-12.352 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3390-12.352 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3390-12.352 OSC XO 12.352MHZ HCMOS SMD 57399 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433112-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws