Location : Home > C > C330C684M5U5TA
C330C684M5U5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C330C684M5U5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C330C684M5U5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded C330 0.68uF 50volts Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C330C684M5U5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C330C684M5U5TA CAP CER 0.68UF 50V 20 RADIAL 904800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.