Location : Home > C > C330C563K2R5CA
C330C563K2R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C330C563K2R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C330C563K2R5CA CAP CER 0.056UF 200V 10 RADIAL 1438600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C330C563K2R5CA CAP CER 0.056UF 200V 10 RADIAL 790600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C330C563K2R5CA CAP CER 0.056UF 200V 10 RADIAL 900600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C330C563K2R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 56000pF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com