Location : Home > C > C330C153J2G5TA
C330C153J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C330C153J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C330C153J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.015uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C330C153J2G5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C330C153J2G5TA standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C330C153J2G5TA CAP CER 0.015UF 200V 5 RADIAL 895700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-AAAU Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V AAA 650MAH