Location : Home > C > C3292-6.176
C3292-6.176
Share on FacebookShare on Facebook
C3292-6.176 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3292-6.176 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3292-6.176 OSC XO 6.176MHZ HCMOS TTL SMD 57699 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLZ5V1B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
TLZ5V1B-GS08 39764 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TLZ5V1B-GS08 IC 38562 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TLZ5V1B-GS08 VIS 2500 2015+ LL34 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
TLZ5V1B-GS08 ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYM07-400-E3/83 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 500MA DO213
BYM07-400-E3/83 IC 38500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYM07-400-E3/83 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYM07-400-E3/83 Vishay 20000 12+ DO-213AA SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
0387800304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate