Location : Home > C > C3291-2.048
C3291-2.048
Share on FacebookShare on Facebook
C3291-2.048 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3291-2.048 stander package 38100 CRYSTEK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3291-2.048 RoHS Compliant 39975 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3291-2.048 OSC XO 2.048MHZ HCMOS TTL SMD 61955 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-020-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-020-10-287101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-020-10-287101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-033-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-033-10-132101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-033-10-132101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-033-10-132101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-10-458101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-029-10-458101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-10-458101 Preci-Dip 157840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
150244-5022-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
57202-G53-09ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT?
57202-G53-09ALF Amphenol FCI 147760 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
57202-G53-09ALF IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
147323-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
147323-4 TE Connectivity AMP Connectors 287490 2016+ CONN HEADER 5POS SL R/A SMD AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
147323-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
0460110602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1738827 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1738827 IC 37942 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1738827 Original 37816 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1738827 Semiconductor 31675 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1751120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1751120000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1751120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 3.5 5POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1751120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 3.5 5POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1751120000 Weidmuller 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited