Location : Home > C > C3290-6.176
C3290-6.176
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-6.176 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-6.176 OSC XO 6.176MHZ HCMOS TTL SMD 62275 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
C3290-6.176 RoHS Compliant 39425 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-100-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15220682401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold