Location : Home > C > C3290-50.000
C3290-50.000
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-50.000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-50.000 RoHS Compliant 39625 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3290-50.000 OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD 62475 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-133-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-133-41-035101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-133-41-035101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-133-41-035101 Preci-Dip 288930 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2791016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-26 AWG
2791016 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2791016 Phoenix Contact 147560 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12AWG Unitronix Electronics Limited
2791016 Phoenix Contact 8000 2012+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12AWG TPC Global Service Co.Ltd.
48-6518-10E Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
48-6518-10E Aries Electronics 147010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
48-6518-10E Aries Electronics 277310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6518-10E IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-530781-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 130 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325303-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325303-22-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0003122025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.330" (8.38mm)
430101-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
95278-801A26LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
95278-801A26LF Amphenol FCI 157180 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95278-801A26LF Amphenol FCI 299210 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95278-801A26LF IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1734493-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-1734493-0 TE Connectivity AMP Connectors 147110 2016+ AMPMODU 2.00MM 50P R/A 8U Unitronix Electronics Limited
5-1734493-0 TE Connectivity AMP Connectors 282100 2016+ AMPMODU 2.00MM 50P R/A 8U Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-107-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-107-41-001101 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-107-41-001101 Preci-Dip 298090 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1071850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)