Location : Home > C > C3290-24.000
C3290-24.000
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-24.000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-24.000 RoHS Compliant 40335 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3290-24.000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD 61985 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
C3290-24.000 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432213-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432213-09-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1909090 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1909090 Phoenix Contact 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1909090 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6552-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-6552-10 Aries Electronics 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-6552-10 Aries Electronics 279170 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com