Location : Home > C > C3290-19.440
C3290-19.440
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-19.440 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-19.440 RoHS Compliant 39935 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3290-19.440 OSC XO 19.44MHZ HCMOS TTL SMD 62485 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-163-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold