Location : Home > C > C3290-15.360
C3290-15.360
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-15.360 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-15.360 RoHS Compliant 39535 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3290-15.360 OSC XO 15.36MHZ HCMOS TTL SMD 61935 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
C3290-15.360 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S45-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
16-3518-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-3518-11H Aries Electronics 157780 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-3518-11H Aries Electronics 278270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3518-11H IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38533-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38533-10-0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38533-10-0 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1605860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605860000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 12POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605860000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1825373-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
1825373-2 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825373-2 Semiconductor 21973 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825373-2 STOCK 43780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825373-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 8 POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
1684240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684240000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1684240000 Weidmuller 299090 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com