Location : Home > C > C3290-12.352
C3290-12.352
Share on FacebookShare on Facebook
C3290-12.352 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3290-12.352 RoHS Compliant 39645 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3290-12.352 OSC XO 12.352MHZ HCMOS TTL SMD 62135 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
C3290-12.352 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
123-13-318-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
123-13-318-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-318-41-001000 39674 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
123-13-318-41-001000 Semiconductor 19175 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
123-13-318-41-001000 STOCK 46330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
956218-2700-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956218-2700-AR-PT 3M 289070 2016+ CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956218-2700-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD EKT Electronics Co., Ltd
956218-2700-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
956218-2700-AR-PT IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
831-83-013-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-013-64-001101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-013-64-001101 Preci-Dip 298310 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com