Location : Home > C > C322C683K5R5CA
C322C683K5R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C683K5R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C683K5R5CA CAP CER 0.068UF 50V 10 RADIAL 725800 Kemet 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C322C683K5R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C322C683K5R5CA standard package with RoHS 45640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C322C683K5R5CA CAP CER 0.068UF 50V 10 RADIAL 1439400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C683K5R5CA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C322C683K5R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com