Location : Home > C > C322C682K1R5TA
C322C682K1R5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C682K1R5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C682K1R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C322C682K1R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10 X7R 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C322C682K1R5TA CAP CER 6800PF 100V 10 RADIAL 1458000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com