Location : Home > C > C322C681J2G5TA
C322C681J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C681J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C681J2G5TA standard package with RoHS 45970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C322C681J2G5TA CAP CER 680PF 200V 5 RADIAL 899100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C322C681J2G5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C322C681J2G5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H