Location : Home > C > C322C680J2G5TA
C322C680J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C680J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C680J2G5TA 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C322C680J2G5TA CAP CER 68PF 200V 5 RADIAL 796500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C322C680J2G5TA CAP CER 68PF 200V 5 RADIAL 901700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C322C680J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com