Location : Home > C > C322C223K2R5CA
C322C223K2R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C223K2R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C223K2R5CA CAP CER 0.022UF 200V 10 RADIAL 725800 Kemet 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C322C223K2R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.022uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C322C223K2R5CA CAP CER 0.022UF 200V 10 RADIAL 1440900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C223K2R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.022uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com