Location : Home > C > C322C153M1U5TA
C322C153M1U5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C153M1U5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C153M1U5TA standard package with RoHS 46020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C322C153M1U5TA CAP CER 0.015UF 100V 20 RADIAL 1427900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C153M1U5TA SMD 36240 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C322C153M1U5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C322C153M1U5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 15000pF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com