Location : Home > C > C322C153M1U5CA
C322C153M1U5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C153M1U5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C153M1U5CA CAP CER 0.015UF 100V 20 RADIAL 893300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C322C153M1U5CA CAP CER 0.015UF 100V 20 RADIAL 1431300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C153M1U5CA CAP CER 0.015UF 100V 20 RADIAL 1431300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C322C153M1U5CA CAP CER 0.015UF 100V 20 RADIAL 893300 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C322C153M1U5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 15000pF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com