Location : Home > C > C322C152J2G5CA
C322C152J2G5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C152J2G5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C152J2G5CA SMD 36400 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C322C152J2G5CA CAP CER 1500PF 200V 5 RADIAL 1221500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C152J2G5CA CAP CER 1500PF 200V 5 RADIAL 573500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C322C152J2G5CA CAP CER 1500PF 200V 5 RADIAL 683500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C322C152J2G5CA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C322C152J2G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 1500pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com