Location : Home > C > C3216JB2A474M160AA
C3216JB2A474M160AA
Share on FacebookShare on Facebook
C3216JB2A474M160AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3216JB2A474M160AA CAP CER 0.47UF 100V 20 JB 1206 103000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC51 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 8UF 250V AXIAL