Location : Home > C > C320C680J2G5TA
C320C680J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C680J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C680J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C320C680J2G5TA CAP CER 68PF 200V 5 RADIAL 3692 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C320C680J2G5TA SMD 36610 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C320C680J2G5TA standard package with RoHS 45880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C320C680J2G5TA CAP CER 68PF 200V 5 RADIAL 1451400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C320C680J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com